“Mbylle gojën…”/ Çimi fut në sherr vajzat e ‘Përputhen”, puth në buzë Stelën

Konkurentet Lindita dhe Stela debatuan në studion e emisionit “Përputhen” për Çimin. Ishte Lindita që u prek nga deklarata e Stelës se është “tjetër rang” dhe më pas tha se nuk ka siguri për Çimin ndaj e përmend në çdo takim.

 

Lindita e akuzoi se ka hyrë mes saj dhe Çimit dhe i kërkoi të mos e ofendojë.

 

Lindita: Mos më ofendo mua kur nuk ke siguri për Çimin. Ky është rasti kur ta ka bërë gruaja 8 me 2. I kërkoje Çimit që të të thojë se të do. Ti ke gjetur dhe bën. Nuk ke siguri se po të kishe nuk do më përmendje mua. Merr një letër që ta ketë parasysh.

 

Stela: Herën tjetër më the që do të bëj për të qarë duke cilësuar se me një lidhje tënde gati kalove në depresion. Këtë po bën dhe ti.

Lindita: Ti u fute mes meje dhe Çimit.

 

Stela: Me një takim?

Lindita: Po unë me një takim e kam takuar më shpesh se ty. Nuk ke siguri. Ti i numërove të gjitha, kur të fejohesh, do të të shkruajë Stela një letër se ku të kesh kujdes në mëngjes, drekë dhe darkë.

 

Stela: Ja ky është rangu jot dhe rangu im.

Lindita: Mua mos më ofendo. Shih të dashurin tënd që është deklaruar për ty dhe mendjen e ka tek unë.

 

Stela: Mirë vazhdo fluturo.

Debati mes vajzave vijoi edhe për shkak të reagimeve në rrjete sociale dhe takimit të Stelës me Çimin. Lindita tregoi bisedën që ndodhi gjatë publicitetit me Stelën teksa komentonin për kërcënimet e ndjekësve të tyre në rrjet.

 

Në një moment, me tone ironie e pyeti nëse fle gjumë natën, ndërsa Stela përpiqej të ruante qetësinë.

 

Lindita foli me tone të larta ndaj Stelës duke i thënë që “ta mbyllë gojën sepse është xheloze për Çimin”.

Stela: I ka ngelur mendja tek rangu.

Lindita: Do pres fansat e tu tha.

 

Stela: Mos ki problem fare, vazhdo kështu si e ke nisur.

Lindita: Ndjekësit e tu të më ofendojnë mua nuk kam pse të them.

 

Stela: Ndryshe janë ofendimet. Shiko mbarëvajtjen se vetëm skenare po bën.

Lindita: A fle gjumë natën ti apo mendon ndjekësit se unë e bëj gjumin tullë.

Stela: Mos e vrit mendjen.

 

Lindita: Mund të bësh denoncime në polici se ndjekësit kanë emër dhe mbiemër. Kjo është xhelozi. Nëse ndjekësit e tu më ofendojnë mua, mund të mërzitem me ty? Ç’lidhje kam unë me ndjekësit e mi këtu? Ju jeni kalamaj tani.

Stela: Nuk e hapa unë. Kush i dha rëndësi, vetë e tha në studio.

 

Lindita: Unë i thashë Stela pse më flet kaq rende, kjo më tha që do presim fansat. Më akuzon drejtpërdrejtë. Mbylle gojën, mos fol për mua nëse nuk do të të jap përgjigje. Kjo jap unë, kush do të ketë shoqëri me mua, nuk jam falso si puna jote. Kjo bëhet xheloze për Çimin, ia kam fajin unë.

 

Stela: Vazhdon prap me të njëjtat gjëra.

Ndërkohë, gjatë takimit u pa se Çimi e kishte puthur në buzë Stelën. /TCH

Xhoni dhe Diola duhet të lidhen? Ja pse po thuhet se e gjitha është me skenar

Xhonatani kishte biletë vajtje-ardhje. Ai u rikthye në shtëpi.Nuk kaloi as një orë nga eliminimi dhe Xhoni u rikthye sërish në shtëpi.   Bileta e tij,...

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës, ka ndodhur edhe puthja e parë ndërmjet dy banoreve.   Nga emocionet teksa shkoi për ta pritur,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...