Habit Shqipja e Perputhen +40: Rolandi më çoi fundin dhe më…

Ndërsa programit po i vjen fundi, zonjat në studio janë ende të tensíonuara për vendimet e tyre, nëse janë gati të deklarohen për ndonjërin nga zotërinjtë apo jo.

Në rastin konkret kemi zonjën Shqipe, 63-vjeçarja e cila puntatën e kaluar refùzoi të njihte më shumë Rolandin dhe i dha një shans për tu njohur më shumë me Giussepen.

Ky i fundit e príti shumë mirë dhe shumë i entuzíazmuar shkoi të puthte Shqipen e pastaj vijoi edhe me zonjat tjera në studio dhe të fundit fare shkoi pas Borës e cila nuk e la ta përqafonte dhe as ta puthte.Ke bërë seks në det?”- Konkurrenti i “Për’puthen +40” nuk i kursen pyetjet provokative. 66-vjeçarja: E kam bërë në…

Puntatën e sotme, Rolandi nuk ishte prezent por në një lídhje direkte me ekranin e Top Channel ai rréfen të mos ketë më asnjëfarë intéresi për Shqipen dhe mohon çdo deklaratë që Shqipja ka thénë kundér tij.

Kur Rolandi po përcíllte për në shtëpi Shqipen, kjo e fundit kishte shumë etje dhe i kërkoi Rolandit t’i blinte një shishe ujë, dhe sipas saj ai u ndal ta blinte ujin vetëm kur Shqipja nxori dy qind lekshin nga portofoli. Ia bleu dhe i ktheu kusurin madje.

Por historia nuk paska mbaruar me kaq, atë ditë Rolandi i kishte kërkuar ti bënte pak masazh në qafe dhe kjo e fundit kishte pranuar duke mos ditur tendéncën e tij.

Rolandi duke përfituar nga rasti që nuk ishte me taksinë ku punon por me makinën e tij personale, kishte téntuar ta prékte Shqipen në vende intímë duke i ngritur fundin që kishte veshur.

Shqipja e shpjegon në studio me detaje madje eròtike sipas opinionistit të programit Arjan Konomi por Rolandi në lidhje Skype me studion mohon çdo fjalë të Shqipes

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME