Gjithmone te kuruar deri ne detaje por ja si duken VIPAT shqiptar ne fotografine e pasaportes

495

Shumica prej nesh foton e pasaportës e konsiderojne se është një ndër më të shëmtuarat që kemi bërë sepse dihet qe aty nuk ka filtra, apo fotoshop dhe as qe nuk mund të shkrepësh nje foto disa herë deri sa të dalë një më e sakta…

 

Ndonëse disa ende mundohen t`i fshehin fotot e dokumenteve te identifikimit, ka edhe nga ata që aty kanë “shkëlqyer” .

 

Disa kohe më parë Loredana publikoi foton e saj të pasaportës dhe madje u tha se kishte përdorur në të programe sepse modelja dukej shumë bukur.

Po ashtu edhe Lori Hoxha ka treguar foton në pasaportën e saj por me filtra e Snapchat-i.

 

Ne listën e mëposhtme jane disa nga VIP-at e tjerë shqiptare qe kanë zbuluar fotot e tyre të pasaportës. Vazhdojmë me Dafina Zeqiri, tek Getoari dhe Bes Kallaku.

 

Ja si kanë pozuar ata në fotot e pasaportave te tyre