E pyesin çfarë është duke bërë në këto momente e dashura? Ish-konkurrenti e Përputhen nxjerr videon e “nxehtë”

Ish-konkurrenti i Përputhen, Arjon Luli, dhe Serena Sula tashmë janë një nga çiftet më të komentuar dhe të ndjekur në rrjetet sociale.

Dyshja publikojnë shpesh video të nxehta dhe momente intime me njëri-tjetrin.

 

Së fundi Arjoni ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit të cilët kanë qenë kuriozë të dinë se çfarë po bën ai me Serenën.

 

Luli ka publikuar një video + 18 ku tregon Serenën me bikini duke provokuar Arjonin.

 

 

TE TJERA