A është akoma e vi*gjër? Sindi habit me përgjigjen e saj

115

Puntatën e sotme në “Trotuar” në “E Diell” ishte e ftuar Sindi Loçi, ish-konkurrentja e “Për’puthen”, e cila doli e vetme nga programi, pasi nuk e gjeti shpirtin e saj binjak.

Por vëmendjen më të madhe në fillim të programit, Sindi e mori pasi deklaroi publikisht se ishte e virgjër, gjë për të cilën më vonë edhe u gjykua, apo që i solli përplasje me konkurrentet e tjera.

 

E sot në Trotuar kur është pyetur nëse është akoma e virgjër, ajo nuk ka pranuar që të tregojë të vërtetën.

 

Është një pyetje e fundit që bën publiku dhe thotë: A është Sindi akoma e virgjër?

 

Sindi: Mendoj se tani nuk kam pse të jem në një emision që duhet të përgjigjen e sinqertë.