Ronela Hajati tregon çfarë i ndodhi me policinë kur ishte…: Nuk ke çfarë më bën

77

Ronela Hajati ka qene e ftuar ne emisionin e Romeo dhe Donald Veshaj. Ajo ka rrefyer mes te qeshurash nje gafe qe ka bere me policine.

”Nuk kisha patente dhe nje nate duke ikur per ne shtepi tek lagjia me ndaloi policia. I dhashe dokumentat e tjera se isha ne rregull dhe per patenten i thash se e kisha harruar ne shtepi. Ditet ne vazhdim polici me shihte shpesh por nuk me ndalonte pasi mendonte qe isha e lagjes.

Nje nate kisha pire isha cic dhe shoh kete policin pa uniforme i ndaloj tek kembet e i them: me mban mend jam ajo vajza te lagjia. Une s’kam patente fare po tani je pa uniforme ske cme ben.

Qeshja me te madhe dhe ika. Ai ngeli. Se kam pare me qe ate dite me shume mundesi ka lene punen”- ka treguar kengetarja.