Konkurrenti i Përputhen 40 fsheh profesionin e tij. Paradite punon kamarier, mbasdite në emision…

171

Pas konkurrentëve të rinj edhe personazhet e ‘’Për’puthen +40’’ janë në interes të publikut, të cilët intereson çdo gjë rreth jetës së tyre.

- PUBLICITET -

Njëri nga ta që momentalisht është në fokus të medias dhe shikuesve është Olti, i cili është prezantuar si një djalë i divoruar në kërkim të dashurisë.

Olti në emision është paraqitur si biznesmen, por sipas kryefjala ai punon si kamarier në një kafene në Tiranë, ku dhe është fotografuar gjatë punës.

Lexo edhe:   'ULËRITI, U MËRZIT', ROZA TREGON SI REAGOI RITA LATI KUR I TREGOI PËR HERËN E PARË