Këngëtarja shqiptare në prehrin e bashkëshortit biznesmen shumë më të madh se vetja, e quan mbret…

535

Adelina Tahiri është një ndër personazhet, e cila njihet për veshjet e shtrenjta në daljet e saj publike.

Këngëtarja here pas here poston foto, ku tregon dashurinë për bashkëshortin, avokatin maqedonas Serjoza Markov, ku krahas komenteve të shumta, merr edhe “kritika” për diferencën e moshës mes tyre, por kjo gjë nuk e pengon aspak këngëtaren të shprehë dashurinë ndaj tij.

Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit një foto, ku shfaqet duke u puthur e përqafuar me bashkëshortin dhe duken mjaft të lumtur. Ajo e quan atë mbret…