Aktorja e Portokallisë na njeh me personin e zemrës dhe të gjithë e duam atë

65

Aktorja Arjola Demiri ka qene gjithmone shume e hapur ndaj batutave dhe humorit.

Se fundmi ajo ka bere nje video ne Tik Tok me Alex Seitaj.

Pyetja ka qene: cili eshte personi i zemres? Dhe ata nuk kane ngurruar qe te tregojne kartat e bankes duke treguar se ato jane personi i zemres.

Sigurisht qe kjo ka qene nje video humoristike pasi edhe te dy jane aktor humori.

Lexo edhe:   Ja kush është i riu turk që i bashkohet PërPuthen