‘Pse nuk i bën të pasmet?’, por ja çfarë përgjigje jep nusja e Sali Berishës (Foto)

168

Armina Mevlanin shpeshherë e kanë krahasur me me partneren e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, por sot një prej ndjekësve të saj i sugjeroi të bëjë një ndërhyrje në të pasme që të duket fiks si modelja.

 

“Pse nuk bën ndërhyrje të pasmet dhe del si motra e Georginës fiks?”, i ka shkruar ndjekësi Arminës, e cila nuk ia kurseu përgjigjen.

 

“1.Sepse e dua trupin tim siç jam dhe jo patjetër të pasmet e mëdha janë të domosdoshme.

 

2.Sepse nuk dua të bëhem si askush, por pranoj veten siç jam

 

3.Sepse ushtrohem dhe jam e kënaqur me rezultatet

 

4.Sepse kam frikë të bëj ndërhyrje në trup”, u përgjigj Armina.