Çimi bëhet xheloz për bluzen e Stelës, ja çfarë i bën pasi e puth në buzë

Çimi është bërë xheloz për bluzen që kishte veshur Stela në takim dhe ia hodhi në ujë.

Teksa po flisnin me njëri-tjetrin, Çimi tha se do ta linin si shenjë për ata të dy dhe më pas shfaqi shenja xhelozie duke i thënë: “Ta ka dhuruar dikush.”

Stela insistonte që e kishte blerë vetë dhe nuk e kishte dhuratë nga asnjë person tjetër dhe e pëlqente shumë si bluze. Çimi u përpoq t’ia hiqte vëmendjen nga bluza duke e puthur në buzë.

Më pas, Stela e gjuajti me bluze nga një distancë e shkurtër, por Çimi e mori sërish për ta hedhur në ujë. Stela nuk u dorëzua derisa e mori bluzen e saj.

Ndahet nga jeta nga semundja e rende vajza e shrimtarit te madh Shqiptar

Është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare e bija e shkrimtarit Mitrush Kuteli, Atalanta Pasko. Lajmin e kanë bërë me dije në rrjetet sociale miqtë...

Rozë Dua Lipa mori pasaportë shqiptare, Blendi Salaj: E mori edhe iku në Angli, si kanë ikur 12 mijë veta këtë vit

Gazetari Blendi Salaj, përmes një postimi në Facebook, ka reaguar në lidhje me pajisjen e Dua Lipës me pasaportë shqiptare, i cili shkruan të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Kjo është artistja e vetme shqiptare që kryeministri Rama ndjek në Instagram (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është aktiv në të gjitha rrjetet...

Ndahet nga jeta nga semundja e rende vajza e shrimtarit te madh Shqiptar

Është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare e bija...