HYRJELAJMESHOWBIZSara Hoxha publikon foton dhe e “fëlliq” keq Ledrin (FOTO)

Sara Hoxha publikon foton dhe e “fëlliq” keq Ledrin (FOTO)

Sara Hoxha, partnerja e Ledri Vulës, postoi ditën e sotme një foto në “Instastory” shkëputur nga një videocall, ku i kishte bërë tag Malumës.

 

Nëse nuk do lexonim vijimin e asaj që kishte shkruar as që do e kishim kuptuar së në fakt në foto ishte Ledri.

 

 

Reperi i është bashkuar trendit të fundit për djem, duke i bërë flokët bjond. Ai nuk na ka njohur ende me look-un e ri, por Sara e theu premtimin dhe postoi foton e reperit bjond.

 

TE TJERA

spot_img