Pastor Akili detyrohet të largohet nga studio televizive dhe shkak behet gazetarja shqiptare!

395

Gazetarja Zhaklina Lekatari eshte dalluar gjithmone per tipin e hapur dhe thyerjeve te tabuve persa i perket bisedave +18.

Por tashme duket se eshte ne nje debat te hapur me pastor Akilin. Sic ka treguar Zhaklina nepermjet nje postimi ne Insta Story, ai nuk pranon qe te jete ne nje panel me te.

Gazetarja ka postuar nje video teksa nje kengetar tallavaje iken nga studio dhe perbri shkruan:

“Si iken pastor Akili kur merr vesh qe jam une ne panel, sic beri dhe dje tek Shqiperia Live. Sul mi eshte mbrojtje e mire pastor ndoshta e thote dhe ai fiction book qe ke qejf”-shkruan ajo!

Lexo edhe:   ‘Pse bëni sikur kam ngel në derë’, Alesia Bami tregon për herë të parë arsyen pse është single