Gazetari shqiptar përballet me të papriturën teksa po raportonte ‘live’, turistja s*ksi i del nga mbrapa dhe e lë pa fjalë me veprimin e saj

158

Një gazetar shqiptar është përballur dje me një të papritur teksa po raportonte ‘live’ nga plazhi.

 

Një turiste e huaj i doli nga mbrapa dhe e përqafoi gazetarinë Report TV.

 

Ajo gjithashtu dëgjohet teksa thotë në mikrofon: Hello people (Përshëndetje njerëz)

 

Më pas ajo largohet e buzëqeshur duke e lënë pa fjalë gazetarin.