Besi tregon si qendron e vërteta mes “zënkës” me Olsi Bylykun

103

Bes Kallaku është gjithmonë në qendër të mediave rozë, pasi çdo deklaratë e tij kthehet menjëherë në lajm.

 

Para disa kohësh, u përfol se ai i kishte kërkuar mikut të tij të ngushtë, Olsi Bylyku të linte “Klanifornian” dhe të bëhej pjesë e spektaklit të humorit në ABC, “Kosherja”.

 

Madje u tha se miqësia mes dy djemve ishte krisur paksa, pasi Olsi e refuzoi ofertën.

 

I ftuar sot në “ABC e Mëngjesit”, Kallaku mohoi zërat, duke theksuar se secili ka zgjedhjet e veta në jetë.

 

“Secili ka zgjedhjet e veta në jetë dhe mund të marri atë që do. Të gjithë aktorët e ‘Kosheres’ në shtator janë në nivel të secilit prej aktorëve apo kolegëve të mi”, u shpreh Besi.