Reperi i njohur térbohet me Encën pas videoklipit të fundit: Na keni hélmuar, na kini q* ropt!

248

Si duket këto skéna përveçse u komentuan gjithandej në rrjetet sociale dhe media, kanë zgjuar interesim edhe te emrat e ShowBizit.

Të shumtë ishin ata që e përkrahën, por një reagim publik kundër këtij klipi e ka bërë reperi i njohur i labelit TBA, Cyanide, emri i vërtetë i të cilit është Jetmir Hoxha.

Ky i fundit ka publikuar një pamje të një prej skénave më pròvòkuese të klipit, ku Enca shfaqet me bíkíni mbi trupin e modelit pjesëmarrës në klip.

Cyanide e ka quajtur të tùrpshme një paraqitje të tilla, ndonëse skéna si kjo janë gjithmonë e më të pranishme në klipet vendore.

“Na keni hélmuar, na kini q* ropt! Ju p***sha kulturën, po shumë e fëllíqësíra ishit në këtë industri të “argëtimit”. Dégjénérim total!”, ka shkruar Cyanide në InsatStory.