Këngëtarja shqiptare i jep fund beqarisë në fshehtësi të plotë. Dalin pamjet e para nga dasma sekrete

224

Këngëtarja shqiptare Xheisara, i ka dhënë fund beqarisë në fshehtësi të plotë.

Ajo ka kurorëzuar lidhjen e saj të dashurisë me martesë vetëm në praninë e miqve të ngushtë dhe familjarëve.

Pamjet nga cermonia private e saj i ka zbuluar një ndër mikeshat e artistes dhe akoma nuk dihet se kush është mashkulli që i ka vjedhur zemrën.

Vihet re se Xheisara mban të veshur një fustan të bardhë të ngushtë dhe rrezaton plot shkëlqim.