Pas Rita Orës, Dua Lipës, e Bebe Rexhës, një tjetër shqiptare ‘prek’ tregun e muzikës ndërkombëtare

130

Kosovarja Kleofina Pnishi shumë e suksesshme në botën e modës, tashmë po tregon talentin e saj edhe në muzikë.

 

Pas artisteve të famshme shqiptare në botë si Rita Ora, Dua Lipa e Beba Rexha, Kleofina është një emër tjetër që ka arritur të depërtojë suksesshëm në tregun ndërkombëtar të muzikës.

 

 

Ajo ka sjellë këngën dhe klipin e këngës Better Everyday. Kënga e saj është pëlqyer shumë nga publiku.