Ish i dashuri i Fifit do te behet baba, flet kengetarja: S’me ka dasht e nuk me ka respektu!

188

Pak dite me pare ne media qarkulloi lajmi se ish i dashuri i Fifit, Xhuliano eshte fejuar dhe do te behet baba per here te pare!

Fifi deri me sot kishte ruajtur heshtjen por ka mjaftuar nje pyetje nga fansat qe te thote cfare mendon dhe te hedh drejt per se drejti kunjat ndaj tij:

”Nese te rastis prap me dasht fort dikend qe ndoshta s’ka me te dash, a do vazhdoje ta doje”- ka qene pyetja.

”Mka pas rastis me dash dikon, leje qe sme ka dash po as respekt skish pas per mu! Keshtu qe pergjigjen a do e doje sta jap dot se ndjenjat me buton nuk jane por te pakten jam mundu mos me e fik butonin e shpreses. Zoti te merr dicka e te jep ate qe e meriton. E une jam momentalisht ne mesin e njerezve qe dua”- ka shkruajtur Fifi.

Ndonse se mbi te gjitha ngjan me teper si nje shkrim motivues per veten dhe pse te gjithe themi: jeta vazhdon…