Policia me “dorë të hekurt”, gjobit lokalin me 1 milionë lekë, procedohen dy persona për…

162

Pronari i një lokali në Sarandë është gjobitur me 10 milionë lekë pasi e mbante hapur biznesin edhe jashtë fashës orare të lejuar.

 

Policia bën me dije se lokali është në pronësi të I.S, ndërkohë që janë proceduar penalisht edhe dy klientët S. A., 49 vjeç, dhe A. C., 41 vjeç, banues në Sarandë, të cilët kanë kundërshtuar policinë.