Doli për të gjetur nuse në televizion, Lulzimi i PërPuthen qenka i martuar prej dy vitesh (Video)

Lulzim Jashari kërkoi nuse në emisionin Përputhen sezonin e kaluar dhe këtë sezone në Its my love.

 

Ai këtë javë u “surprizua” nga gruaja e ti shtatzënë në emisionin n’Kosovë show.

 

Për më tepër ndiqni videon më poshtë:

 

TE TJERA