“Komshinjtë danoça te Gjiri i Lalzit”, Artan Hoxha kap ‘mat’ Ilir Metën e Sali Berishën, iu publikon foton dhe ka një këshillë për ta

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar mëngjesin e sotëm një foto ku Presidenti Ilir Meta shfaqet duke pirë kafe me ish-kryeministrin Sali Berisha në Gjirin e Lalzit.

 

Me ironin Hoxha iu shkruan që të ftojnë edhe kryeministrin Edi Rama dhe Lulzim Bashën se ata nuk i harxhojnë, pasi pijnë vetëm kafe dhe ujë.

 

“Miremengjes Shqiperi….

 

Nga komshinjte danoça te Gjiri i Lalzit…

 

Ftojeni dhe ate te Surrelit, madje dhe ate tjetrin, qe e keni lene dezhurn te SHQUP-i, se nuk u harxhojne, kafe me uje pine dhe ata”, shkruan Hoxha.

 

 

TE TJERA

spot_img