Kida në një lidhje dashuria me futbollistin shqiptar?(Foto)

106

Ka disa ditë që qarkullojnë zëra se këngëtarja e dashur për publikun, Kida, ka nisur një romancë me futbollistin e njohur, Valon Berisha. Dyshimet lindën pas disa postimeve në rrjetet sociale, të cilat shoqëroheshin me emoji zemre.

Por “Prive” ka mësuar së fundmi se nuk është aspak ashtu. Sipas saj, mes dyshes nuk ka lidhje dashurie, por thjesht marrëdhënie shoqërore.

Ndërsa kujtojmë se Kida kohët e fundit është duke u marrë me disa projekte muzikore që do të sjellë për fansat e saj në këtë sezon vere.

Këngëtarja madje ka udhëtuar drejt Dubait dhe është parë nën shoqërinë e reperit gjerman, Samra, ku po realizon videoklipin e këngës që pritet të publikohet së shpejti.