Aksidenti tragjik në Vlorë, reagon i tronditur Ardit Gjebrea: Nuk gjej dot fjalë të…

131

Të shumta kanë qenë reagimet lidhur me aksidentin tragjik të ndodhur këtë të premte në aksin Fier-Vlorë ku humbën jetën 4 anëtarët e një familje dhe u plagosën tre të rinj.

Më i fundit, ka qenë producenti Ardit Gjebrea, i cili ka shprehur të gjithë trishtimin përmes një postimi në Instastory.

Ndër të tjera, ai ka deklaruar se nuk gjen dot fjalë për të ngushëlluar familjarët.

“Tronditës fakti i familjes Gushi! Trishtim pafund për humbjen e 4 jetëve- dy prindër dhe dy vajza të mitura.

Nuk gjej dot fjalë të ngushëlloj familjarët. Paçin paqe të katërt, aty ku janë bashkë”, ka shkruar Gjebrea.