Aksident ne rrugen e Velipojes… (video nga vendi i ngjarjes)

Nje aksident ka ndodhur ne aksin rrugor Shkoder-Velipoje.

Nje automjet eshte aksidentuar ku duket se per shkak te shpejtesise se larte ka humbur kontrollin.

Nga sa raportohet fatmiresisht nuk ka viktima por vetem disa lendime te lehta ne koke ka marre drejtuesi i mjetit i cili eshte transportuar ne spital dhe eshte jasht rrezikut per jeten.

Policia sebashku me zjarrfiksen kane shkuar ne vendin e ngjarjes per te kryer edhe procedurat e nevojshme.

TE TJERA

spot_img