Këngëtari shqiptar takim romantik me Rihanën

Festim Rama është një këngëtar i ri shqiptar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Një natë më parë, artistja u pa në një ‘date’ me partnerin dhe duket se rastësisht Festimi ka takuar Rihannan.

Ai ka realizuar ‘cover’ disa këngë të yjeve botërorë, e disa prej tyre ka pasur rastin që edhe ti takojë nga afër.

Një ndër to është këngëtarja me famë botërore nga Barbadosi, Rihanna. Festimi, i cili në publik njihet me nofkën ‘Kimi’, ka publikuar së fundmi në Instagram një ‘selfie’ të realizuar në krah të super yllit botëror.

Takimi i tyre ka ndodhur rastësisht gjatë një eventi të zhvilluar në qytetin e Neë Yorkut. “Shumë i lumtur që të shoh, të dua vajzë”, ka shkruar shqiptari në mbishkrimin e fotografisë./ Telegrafi

TE TJERA

spot_img