Qentë le t’lehin.. Adrola Dushi reagon pas lajmit të fundit në lidhje me

172

Ka kohë që në media rozë raportohet për një lidhje mes dyshes, Adrola Dushi dhe Capital T.

Dhe, së fundmi u raportua se modelja bashkë me këngëtarin e kanë kaluar natën së bashku derisa ai i ka dhuruar edhe lule

Ndërkohë, pas këtyre spekulimeve modelja ka reaguar siç duket përmes një storie në Instagram derisa është shprehur e revoltuar.

Qentë le t’lehin, karvani ecën. Qenie mizore’, ka shkruar Adrola, teksa njërën pjesë e ka etiketuar me hashtag.

Ndryshe, edhe pse me thashetheme të shumta nuk dihet nëse dyshja janë apo kanë qen ë ndonjëherë në lidhje dashurie.