HYRJELAJMEPas ndarjes nga Mevlani, Ledjana tregon linjat e palestruara

Pas ndarjes nga Mevlani, Ledjana tregon linjat e palestruara

Ledjana Prenga është një nga personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale pas pjesemarrjes ne Përputhen.

Ajo komentohet shpesh për jetën e saj private por edhe për pamjen e jashtme, pas lidhjes me Mevlanin dhe ndarjes pas daljes nga emisioni.

Ledjana është shumë e apasionuar pas palestrës dhe ushtrohet jashtëzakonisht shumë për të patur një trup sa më të tonifikuar dh e të shëndetshëm.

Së fundi ajo ka ndarë me ndjekësit një video ku shfaqettejet seksi. Ajo tregon format e saj e veshur me një kostum të kaltër që i rri ngjitur pas trupit duke theksuar linjat e saj

TE TJERA

spot_img