Nga propozimi në martesë dhe te refuzimi që i bëri yllit të Realit/ Ish-velina e Fiks Fare, tashmë moderatore, i thotë të gjitha

Moderatorja Gea Braha e nisi karrierën e saj si velinë e emisionit Fiks Fare dhe gjatë viteve që ishte pjesë e emisionit investigativ merrte trëndafila nga admiruesit e saj të shumtë!

Moderatorja shprehet në rubrikën këndi i Antonelës se një prej tifozëve ka arritur deri në propozim për martesë.

Përsa i përket lajmit se bukuroshja shqiptare, u bë ‘shënjestra’ për futbollistin e Real Madridit, Vinicius Junior, ajo tha se e ka refuzuar dhe shpjegon arsyen pse.

“E kam refuzuar, se ata i marrin gocat me radhë, ju shkruajnë të gjithave”, tha ajo.

TE TJERA

spot_img