Janë bashkë apo jo, Sara tregon me një foto të vetme marrëdhënien me Atdheun

144

Sara dhe Atdheu janë çifti më i përfolur në Përputhen. Pak kohë më parë ata deklaruan se i kishin dhënë fund romancës me tyre.

Por mesa duket çifti është pajtuar. Në një pyetësor të hedhur sot nga Sara një ndjekës e ka pyetur se si vazhdon situata mes tyre.

Ajo është përgjigjur vëtëm duke vënë një video të të dyve që duken të dashuruar dhe ka vënë një zemër.

Gjë që tregon se dyshja është pajtuar dhe duken më të lumtur se asnjëherë.

Lexo edhe:   Mjaft shkëlqyese dhe tunduese, Zaimina Vasjari ekspozon gjoksin e saj joshës (Foto)