Adrola Dushi reagon pas lajmit të fundit në lidhje me Capital T

183

Ka kohë që në media rozë raportohet për një lidhje mes dyshes, Adrola Dushi dhe Capital T.

Dhe, së fundmi u raportua se modelja bashkë me këngëtarin e kanë kaluar natën së bashku derisa ai i ka dhuruar edhe lule.

Ndërkohë, pas këtyre spekulimeve modelja ka reaguar siç duket përmes një storie në Instagram derisa është shprehur e revoltuar.

Qentë le t’lehin, karvani ecën. Qenie mizore’, ka shkruar Adrola, teksa njërën pjesë e ka etiketuar me hashtag.

Ndryshe, edhe pse me thashetheme të shumta nuk dihet nëse dyshja janë apo kanë qen ë ndonjëherë në lidhje dashurie.

Lexo edhe:   Nora habit gjithe rrjetin, na zbulon mashkullin e zemrës, ja kush eshte ai