Nuk kishte lekë të paguante biletën, plas sherri në autobuzin…

127

Një përplasje fizike ka ndodhur mes fatorinos dhe një qytetari në urbanin e Kamzës.

Gjithçka ka nisur për arsye se pasagjeri nuk kishte lekë për të paguar biletën dhe kjo ka sjellë një debat mes tij dhe fatorinos, debat ky që më pas ka degraduar në përplasje fizike.

Siç mund ta shihni në videon e siguruar nga Fjala.al, sherri mes fatorinos dhe pasagjerit ka vijuar edhe jashtë urbanit, ndërkohë që pasagjerët e tjerë ndërhynë për të qetësuar gjakrat mes tyre.

Për më shumë ndiqni videon më poshtë/ Fjala.al