“Dorëheqjen e dhashë njëherë për Shkëlzenin”, Murrizi poston videon: Një kujtesë për fundërrinat që bëjnë si demokratë

Deputetit Myslim Murrizi duket se nuk i ka dalë ende inati me ata që e kritikojnë për votën në favor të shkarkimit të presidentit Ilir Meta.

 

Në rrjetet sociale, murrizi ka postuar videon kur Sali Berisha kërkonte nga foltorja e parlamentit dorëheqjen e Ilir Metës, episod i ndodhur në vitin 2015 kur PD ishte pjesë e Kuvendit.

 

Ja çfarë shkruan deputeti Murrizi në rrjetet sociale:

 

“Kjo VD është një kujtesë dhe një përgjigje për çdo fundërrinë që shfaqet si mender demokrat nëpër studio tv dhe një realitet i betejës parlamantare 2013-2017 të opozitës ,me mazhorancën e aleancës së qelbësirave të gjirit të lalzit

 

Është një pështymë në fytyren e çdo vemje të sotëm ,pa moral, pa dinjitet, pa karakter ,që bën sikur është indinjuar nga vota ime PRO shkarkimit të Metës, që nuk dha dorëheqien kur ja kërkonte Berisha”.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Nëse gjeni një shishe plastike në gomën e makinës tuaj, ikni urgjentisht me vrap!

Nuk mund të rrimë kurrë të qetë! Hajdutët krijojnë...

E TRISHTË/ MBIJETESA E 66-VJEÇARIT, MES MBETURINASH POSHTË URËS…

Nga Elvis Hila Kjo kasollë mes mbeturinash poshtë urës mbi...

“Rama sillet si Luiz Ejlli”, Nard Ndoka: Nuk flet për punët e shtetit, por bën humor…

Kreu i demokristianëve shqiptarë, Nard Ndoka ka folru për...