Aktorja dhe deputetja shqiptare puth në buzë shoqen e saj të ngushtë

246

Aktorja e njohur, Adriana Matoshi, njëherazi deputete e Kuvendit të Kosovës, së fundmi ka habitur ndjekësit përmes një videoje që ajo vendosi ta ndajë me ta.

 

Bukuroshja bionde u shfaq duke shkëmbyer puthje me një vajzë, që rezulton të jetë artistja Time Aliu.

 

Një gjest i tillë ka ardhur si pasojë e një trendi në Tik Tok, ku supozohet të shkëmbesh puthje pa e ditur pala tjetër.

 

Matoshi ka thënë për vajzën se e ka shoqe shumë të mirë.