Kjo e diel e gjen gruan e Lulzim Bashës në shtëpi, e bija e mëson si të bëjë “selfie”

Bashkëshortja e kryedemokratit Lulzim Basha, Aurela është shumë aktive kohët e fundit në Instagram.

Ajo ndan herë pas here foto të ndryshme, si për shembull pjata të ndryshme, duke treguar se gatimi është një nga pasionet e saj më të mëdha.

Mirëpo, pak minuta më parë Aurela ka postuar një “selfie” me vajzën e vogël, Viktoria, duke u shprehur se ka qenë kjo e fundit që e ka mësuar se si të dal bukur.

Mesa duket kjo e dielë e ka gjetur familjen Basha në shtëpi, duke mos zgjedhur të largohen në ndonjë qytet bregdetar.

“Kur te meson goca si te besh selfin me te bukur #viktoria #edielaefamiljes #dreka #homesweethome”, ka shkruar Aurela Basha krahas fotos.

Horoskopi javor i Paolo Fox nga 30 janari deri më 5 shkurt 2023

Horoskopi javor i Dashit   Katër yje për Dashin. Zodiaku është në anën tuaj, nëse sapo po filloni një histori të re. Sidomos tani që Venusi...

“Shqiptarët janë spiuna, më futën në burg”, rrëfehet këngëtari Ermal Fejzullahu

Këngëtari Ermal Fejzullahu dhe moderatori Labi kanë treguar ekperiencën e tyre në një burg të Zvicrës.   Ermali zbuloi ka përfunduar 24 orë në burg në...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Weee s’kanë fund çudirat! Banorja e BBV lan flokët në lavamanin e kuzhinës (video)

Banorja e “Big Brother VIP Kosova”, Mbresa gjatë mbrëmjes...

“Shqiptarët janë spiuna, më futën në burg”, rrëfehet këngëtari Ermal Fejzullahu

Këngëtari Ermal Fejzullahu dhe moderatori Labi kanë treguar ekperiencën...