Moderatorja e Top Channel: Mos harroni të merrni nënat dhe vjehrrat me pushime

323

Moderatorja Bieta Sulo ka zgjedhur që të bëjë disa ditë pushimi me nënën dhe vjehrrën e saj.

Në një postim në Instagram, Bieta Sulo ka publikuar një foto ku shihet me të dyja gjyshet e Kroit, për të cilin shprehet se është me shumë fat që i ka njohur.

Përmes këtij postimi, moderatorja ka dhënë dhe një leksion se pushimet duhen bërë edhe me nënat që kujdesen kaq shumë për nipërit e tyre gjatë gjithë vitin dhe meritojnë të shijojnë kohë të bukura.

“Po ndonje dite pushimi me mamate a e ke menduar per kete vere? Me gjysherit qe kujdesen gjithe vitin per niperit dhe mbesat e tyre e qe aq shume i duan… kaluan ditet e veshtira te izolimit, koha per ta per te dale e shijuar…

e them sa here, Kroi eshte me shume fat qe jo vetem i ka njohur, por edhe shijuar kohen me te 4-t gjysherit (ps. une vet kam patur vetem gjyshet, jo gjysherit)”- shkruan Bieta Sulo.

Lexo edhe:   Modelja duke ‘i mbajt me dorë’/ Oriola Marashi ‘të rbon’ çunat në klub me videon