Moderatores së njohur të ‘Top Channel’ i ndodh incidenti i papritur në emision, ndërhyn me shpejtësi Manushi

232

Puntata e djeshme e emisionit ‘Top Arena’ në ‘Top Channel’ u shoqërua me një incident.

Moderatorja e njohur, Alesia Bami u pengua tek shkallët gjigante të skenës së emisionit dhe Edi Manushi nxitoi ta kapte.

“Syri i keq”, tha Manushi teksa u përpoq që ta kalonte me humor këtë moment.