Sabiani përfshihet në aksidentin e rëndë (video dhe foto)

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në kryeqytet. Në videon e siguruar nga Dosja.al shihet që në vendngjarje ka qënë i pranishëm dhe këngëtari i njohur Sabiani. Ai shihet në këmbë dhe i alarmuar nga ajo që kishte ndodhur. Në tokë ndodhet një person i cili ka mbetur i plagosur.

 

Ka qënë vetë këngëtari ai që ka ndarë më pas në ‘story’ në Instagram foto jashtë spitalit, me miqtë e tij. Njëri prej tyre mban dorën në allçi. Ai besohet të jetë personi që në video shfaqet në tokë.

 

 

Gruaja sulmohet nga një qen rrugësh, niset me urgjencë në gjendje të rend drejt Tiranës

Një grua është kafshuar nga një qen rrugësh në lagjen Palorto në Gjirokastër. Sipas burimeve, e dëmtuara është 47-vjeçarja Vali.D, e cila ka marrë...

Horoskopi i Paolo Fox 26 nëntor 2022: parashikimet, dashuria dhe puna…

Horoskopi i Dashit Paolo Fox:   Në dashuri ka pasur një tension të vogël që prej ditës së djeshme (e premte 25), nëse ka diçka që...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...