HYRJELAJMESHOWBIZOlti Curri uron Zajmina Vasjarin me rastin e ditëlindjes me foton e...

Olti Curri uron Zajmina Vasjarin me rastin e ditëlindjes me foton e Eranda Libohovës

Diten e djeshme Zajmina Vasjari festoi ditelindjen. Nje nder miqte e saj me te mire blogeri Olti Curri e ka uruar nepermjet insta storyve.

 

Fillimisht ai ka postuar nje foto me Eranda Libohoven teksa kane qene se bashku ne jurine e “Maskat” dhe perbri shkruan:

 

“U befsh 100 vjec zemra ime Zajmina! Ja nje sekond se vetem foto me Eranden po me dalin.”

 

Postimi tjeter eshte nje foto me Eranden dhe Zajminen ku shkruan: “Ah ja e gjeta, sic po thoja gezuar ditelindjen edhe mbare e mire sic ta do zemra”.

 

TE TJERA

spot_img