Edhe Pëllumb Pipero nuk rri dot pa e ngacmuar Jasminën: Kisha një vit e gjysmë që…

Mjeku Pëllumb Pipero ka hedhur “thumba” ndaj ish-konkurrentes së emisionit “Për’puthen”, Jasmina Kadiu. Pasi iu përgjigj pyetjes për marrëdhëniet me femrat, mjeku shtoi se mungesat e pandemisë ia kishin ‘plotësuar’ në studio, duke e ulur pranë saj.

 

Komenti pikant i doktorit ka vënë në siklet Jasminën, e cila se ka mbajtur dot të qeshurën. “Ato mungesa e një vit e gjysmë, që i kemi pasur me bollëk, na i plotësuat me bollëk duke na vënë një miss në krahë,”-tha Pipero.

 

Zi në familjen e Getoar Selimit, reperi humb personin e afërt

Sot është një ditë e trishtë për familjen e reperit Getoar Selimi.   Halla e reperit është ndarë nga jeta. Lajmin e hidhur e ka bërë...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave të cilat pritet të zbresin nën zero gradë celsius përgjatë ditës së shtunë dhe të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...