Luana Vjollca tregon se kur do të dalë kënga e saj më e fundit, por i bën një GAFË/ I vërsulen direkt komentuesit

Luana Vjollca do të publikojë këngën e saj më të re, të titulluar ‘1 mijë vjet’ .Këtë gjë, ajo e ka bërë të ditur përmes një videoje të publikuar në rrjetin social Instagram, ku ka shfaqur disa momente nga klipi.

 

Por mesa duket, ajo nuk i ka bërë mirë llogaritë, pasi ka shkruar se kënga do të publikohet me datë 18, ndërkohë që më poshtë shkruan ‘qëndroni gati nesër’. Sot, i bie data 17, dhe këtë ia ka rikujtuar një komentues.

 

‘Është 17 nesër motër’ – i shkruan një komentues, si për ta rikujtuar se ka bërë një lapsus të vogël.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME