HYRJELAJMESHOWBIZ“Ulu atje se ta tregoj unë mprapa”/ Modelja ironizon Antonelën...

“Ulu atje se ta tregoj unë mprapa”/ Modelja ironizon Antonelën…

Në ‘Top Arena’, mbrëmjen e sotme, ishin modelja Klarisa Cena dhe moderatori Meriton Mjekiqi, për të diskutuar rreth Kampionatit Europian 2021.

Antonela i kërkon një këshillë modeles, e cila dukej mahnitëse e veshur me një fustan të zi, por nuk e priste aspak përgjigjen e saj!

Antonela: Di që Klarisa në moshën 18-vjeçare gjeti partner. Na jep ndonjë këshillë moj motër se kemi mbet keq.

Klarisa: Epo vajzat e bukura…

Antonela: Pse mendon se nuk jam e bukur unë?

Klarisa: Jo, më e bukur se unë jo!

Antonela: Ou. Gjithsecili ka bukurinë e vet. Ulu atje se ta tregoj mbrapa unë… (qesh)

TE TJERA

spot_img