Tea shtatzënë? Melisa plàs bòmbën e radhës (FOTO)

Pak kohë më parë Andi dhe Melisa konfirmuan lidhjen e dashurisë, përmes këngës “Leje”. Cifti u shfaqën duke u puthur në videoklip dhe më pas nuk i kursyen dedikimet në rrjete sociale.

Megjithëse u shfaqën bashkë dhe konfirmuan raporte të mira edhe pas publikimit të marrëdhënies së Andit dhe Melisës, kjo e fundit dhe Tea duket të kenë raporte të tensíonuara.

Së fundmi po qarkullon në rrjet një video e shkëpùtur nga një LIVE i Melisës ku thuhet se Tea ka qenë shtatzëne..

”Tea ka qene shtatzënë dhe ka abòrtuat”-shprehet Melisa duke qeshur.

Tutje ndjékësit e kanë pyetur se kush ishte babai dhe Melisa nuk ka dhënë ndonjë detaj.

Nuk dihet nëse kjo ishte në shaka e ish-konkurrentes apo ajo hodhi dyshime ose zbùloi një të vërtetë të Teas, e cila kohë më parë i ka dhënë fund lídhjes me Beartin, djaloshin nga Prishtina, me të cilin u njoh në program por lídhjen e filluan pasi dolën nga programi.

Pasi shfaqi premierën e filmit ‘Sofia’ në Londër, Arbana Osmani ‘kryqëzohet’ nga ndjekësit e saj: Je mendjemadhe!

Ndeshja e mbrëmshme e Botërorit, Serbi-Zvicër u përjetua shumë nga shqiptarët për shkak të dy futbollistëve me origjinë shqiptare, Shaqiri dhe Xhaka të cilët...

Të sëmurë dhe në kushte të vështira, kjo familje shqiptare ka nevojë për ndihmë

Një apel për ndihmë ka mbërritur në redaksinë e ”Gazetës Korrekte”. Në këto ditë festash një familje shqiptare ka nevojë për ndihmën e të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Dritat më të mahnitshme të Krishtlindjeve nëpër botë

Në Krishtlindje, qytetet ndriçojnë, kopshtet publike janë të ngjyrosura...