Vajza e Rita Latit shkallon për ditëlindje; I detyroi të ftuarit që të…

Moderatorja e njohur shqiptare, Roza Lati, ditët e fundit ka bërë jo pak bujë me foto HOT që ka hedhur në rrjetet sociale, por edhe me sherrin që nisi me Bieta Sulon që më pas i kërkoi falje.

Në orët e para të ditës së sotme, Roza Lati ka ndarë në llogarinë e saj një pjesë të festës nga ditëlindja e këtij viti. Roza ka festuar 32 vjetorin mes miqve më të ngushtë me një kod veshje që i ka bërë të gjithë të kombinohen në nuancat e të bardhës së bashku me të.

Në një postim të disa orëve më parë, Roza i ka dedikuar ca fjalë edhe vetes këtë vit. “13 QERSHOR.

Rilindje. Prap 23. Normal. E bekuar. Mbushur me dashni. Pozitive. Zemer plote. Qellime te realizuara. S’ndalova kurre. Shume pune prap perpara. E dashur.

Pak mistrece. Paaaak kjo e fundit. Ama Shpirt paster. Duar-paster. Dhe gjithmone GATI.
Faleminderit o Roz qe s’me le kurre ne balte. Kurre”, ka shkruar ajo.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img