Anxhela Peristeri nxjerr zbuluar super format e saj dhe të gjithë po e komplimentojnë (foto)

230

Anxhela Peristeri është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Peristeri është shumë e komentuar përsa i përket pamjes së jashtme.

Në Eurovizion, ajo tërhoqi vëmendjen e të gjithëve duke u cilësuar një nga këngëtaret me veshjen më të mirë.

Pas pjesëmarrjes në Eurovizion, Anxhela ka nisur pushimet e sezonit veror ku nuk ka nguruar të ndajë me ndjekësit e saj disa poza.

Këngëtarja duket super në formë teksa tregon linjat e saj