HYRJELAJMESHOWBIZÇfarë ndodhi...? Shpat Kasapi anullon dasmën dhe arsyeja është se...

Çfarë ndodhi…? Shpat Kasapi anullon dasmën dhe arsyeja është se…

Ndërkohë që të gjithë ishim në pritje të një dasme madhështore me të ftuar VIP ashtu siç edhe ata kishin paralajmëruar, Shpat Kasapi dhe Selvije Jao bënë veprimin e papritur. Pak ditë më parë çifti i famshëm lidhi kurorë përmes një ceremonie tepër private.

Ata ndanë edhe foto në Instagram, ku dukeshin mjaft të lumtur së bashku, madje këngëtari bëri të ditur se partnerja e tij tanimë ka ndryshuar mbiemrin dhe quhet Selvije Kasapi.

Por çfarë e bëri dyshen të ndryshonte mendje? Sipas “Iconstyle”, burime pranë çiftit kanë treguar se ata e anuluan dasmën, pasi në prioritetet e tyre tashmë është sjellja në jetë e një fëmije.

Kujtojmë se në muajin janar të këtij viti Shpati dhe Selvija shkëmbyen unazat e fejesës duke paralajmëruar dasmën, e cila u shty për në verë përshkak të pandemisë.

TE TJERA

spot_img