Nuk flasin më me njëra-tjetrën? Ingrit Gjoni tregon çfarë ka ndodhur me Çiljetën

147

Ingrit Gjoni dhe Çiljeta Xhilaga kanë treguar gjithmonë se kanë një raport të veçantë mes tyre.

Dy mikeshat janë përfolur se raporti i tyre është krisuar për faktin se ata nuk janë parë më bashkë si dikur. Së fundmi, Ingriti ka qenë e ftuar në “Fermë” ku ka hedhur poshtë këto thathetheme.

Ajo u shpreh se përkundër thashethemeve , miqësia e tyre mbetet e paprekur prej 20 vitesh. “Ne kemi marrëdhënie shumë të mira.

Rezultoi shoqe shumë e mirë 20 vjet, prandaj e mbaj akoma me fanatizëm shoqërinë. Çiljeta është si shpirt dhe bëhemi bashkë për të nxjerr kalamajtë”, u shpreh Ingriti

Lexo edhe:   XHENSILA MYRTEZAJ BËN URIMIN E VEÇANTË PËR NËNËN DHE VJEHRRËN