HYRJELAJMESHOWBIZE mbani mend Kallashin? Dikur bënte namin, ja çfarë bën sot

E mbani mend Kallashin? Dikur bënte namin, ja çfarë bën sot

Dikur Donjeta Kosumi, e njohur me emrin Kallashi bënte namin me kërcimet dhe videot e saj në rrjetet sociale.

Mirëpo, tashmë janë bërë katër vite që Kallashi është tërhequr nga jeta publika dhe nuk punon si kërcimtare.

Së fundmi, në një intervistë të dhënë për “Prive”, Donjeta ka treguar se është duke jetuar një jetë të qetë dhe se është e dashuruar.

Ajo tha se vendosi të shkëputej nga jeta publike, pasi e ndjente veten si objekt i mediave të cilat shkruanin pa pushim për të.

Sa i përket të ardhmes, Donjeta u shpreh se kërcimit nuk i rikthehet më, por në muzikë do të sjellë një baladë së shpejti.

TE TJERA

spot_img