Asnjë nga veriu në postet e larta, Ndoka poston foton e protestuesit: Rilindja ka shembur ballancat

120

Kryetari i Partisë Demokristiane Nard Ndoka përmes një postimi në rrjetet sociale ka risjellë në vëmendjen e qytetarëve se në postet më të larta të shtetit s’ka asnjë nga Veriu i Shqipërisë.

Ndoka shkruan se “Rilindja” ka shembur çdo ballancë përfaqësimi dhe ka ndërtuar pushtetin me shokët dhe shoqet e kryetarit.

“Rilindja” ka shembur çdo ballancë perfaqësimi, duke ndërtuar një pushtet me shokët e shoqet e kryetarit!”, shkruan Ndoka.