Video/ Marjana Kondi tregon burrin si asnjëherë më parë dhe bën rrëfimin: Na kapi njëherë pölicia po bënim… ai thoshte po hë foli ti

Aktorja e njohur Marjana Kondi ka shprehur publikisht të gjithë dashurinë që ajo ka për jetën. E ftuar në “E ardhmja është vajzë”, ajo ka deklaruar se përveç njerëzve dashuron shumë edhe kafshët që po të kishte mundësi, do të blinte një shtëpi me një kopsht shumë të madh.

 

“Unë jam një nga ato artiste që vetëm dashuroj, vetëm dua njerëz. Sikur të jenë vërtetë edhe njerëzit që të kenë atë karakterin e mirë. Unë jam pafund e dashuruar me shtëpinë time që kam një shtëpi shumë të vogël të kohës së Enverit. E dua pafund bashkëshortin tim, dua fëmijën, mbesën, dua kafshët vdes të kisha një oborr me mace, qen, pula. T’i merrja dhe të punoja. Nëse bashkia krijon qendra për qentë e rrugës unë e lë direkt profesionin dhe merrem me ta.

 

Nuk ka gjë më të bukur sesa të dashurosh kafshët, sidomos qenin, lëre kalin. Unë respektoj çdo mik, çdo shok, nuk flas kurrë keq për ta. Edhe unë jam një ndër to që merrem me thashetheme. Në kllapa e bëj këtë gjë, diku e bëj, po nuk jam njëri që mund të më dali fjala. Dashuroj gjithçka”, tha aktorja.

 

Më tej, Marjana i shprehu dashurinë bashkëshortit, duke thënë se ai është njëriu më inteligjentë që ka njohur.

 

 

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img